§ 1 Informācija par uzņēmumu

Online veikals Glossmatic.lv pieder SIA "Auto-kosmētika", reģistrēta Latvijā.

Uzņēmuma reģistrācijas numurs 40103633556.

PVN maksātāja numurs LV 40103633556.

Juridiskā adrese:

Tvaikoņu iela 2-4, Rīga, Latvija, LV-1007.

§ 2 Informācija par piedāvājumu

1.Online veikals  piedāvā savā mājas lapā preces no uzņēmuma noliktavas.

2. Visas preces ar statusu "pieejams" Online veikalā, glabājas mūsu noliktavā un ir gatavi sūtīšanai.

3. Cenas ir norādītas eiro, ar PVN.

§ 3 Pasūtījumu apstrādes noteikumi

1. Online veikals pieņem pasūtījumus septiņas dienas nedēļā un 24 stundas diennaktī, izmantojot tīmekļa vietni www.glossmatic.lv

2. Klients veic pasūtījumu,  norādot produktus, kurus pats ir izvēlējis, nospiežot produkta lapā pogu "Pievienot grozam",  un pēc tam  nospiežot "Apmaksāt" pogu. Šajā sakarībā klientam ir nepieciešams pareizi aizpildīt kontaktinformāciju, norādot  derīgu, esošo e-pasta adresi un telefona numuru.

3. Ja klients ir sniedzis nepareizu vai neprecīzu adresi, firma neuzņemas atbildību par pasūtījuma produktu bojājumiem vai piegādes kavējumiem.

4. Online veikals piedāvā šādas maksājumu metodes:

- maksājums ar bankas pārskaitījumu.

5. Informācija par pasūtījuma kopējo vērtību tiek parādīta klienta iepirkšanās grozā, kad klients ir izvēlējies pasūtījuma produkta piegādes  un apmaksas veidu.

6.Pēc klienta pasūtījuma veikšanas Online veikals nosūta uz Klienta e-pastu apstiprinājumu par pasūtījuma reģistrāciju.

 § 4 Piegādes noteikumi

1.Pasūtītās preces piegādā SIA "Omniva".

2. Piegāde tiek veikta tad, kad ir saņemts  Klienta maksājums mūsu bankas kontā.

3. Pasūtījums tiek nosūtīts tajā pašā dienā, ja pasūtījums tika veikts un apmaksāts pirms 12:00. Piegādes laiks parasti ir 3-7 darbadienas.


 4. Gadījumā, kad pakas iesaiņojumam ir konstatēts bojājums, pārbaudiet paku, ja prece ir bojāta, ieteicams sastādīt bojājuma esamības  protokolu kurjera klātbūtnē un sazināties ar tiešsaistes veikalu. Pārbaudot paku un sastādot bojājuma protokolu ir nepieciešams pieprasīt transportēšanas laikā bojātas pakas zaudējumu kompensāciju.

 § 5 Atrgriešanās tiesības

1 No pasutītās  preces pircējam ir tiesības atteikties 14 dienu laikā kopš pasūtījuma saņemšanas brīža,  bez iemesla.  Atgrieztās preces tiks pieņemtas atpakaļ tikai tad, ja:

a) prece tiek atgriezta neizmainītā stāvoklī . Atgriešanai jānotiek nekavējoties, ne vēlāk kā 14 dienu laikā kopš preces saņemšanas.

b) precei jāpievieno paziņojums par izstāšanos no līguma, kā arī dokuments , kas apliecina preces iegādi.

2. Produktu nevar pieprasīt, ja tajā ir redzamas izmantošanas pazīmes un tās ir bojāts.

3.  Ir ieteicams izmantot apdrošinātas piegādes pakalpojumus ar nosūtīšanas pierādījumiem,  pakas zaudējuma vai bojājuma gadījumā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs nepieņemam  atpakaļ sūtītas  preces , ja mums vajadzēs apmaksāt piegādi.

4. Preces jāsūta uz mūsu noliktavas adresi:

SIA "Auto-kosmētika", Tvaikoņu iela 2-4, Rīga, Latvija, LV-1007.

5.Ja izstāšanās no līguma būs atzīta, veikals garantē samaksāt summu, kas vienāda ar summu norādīto uz kvīta/rēķina, kā arī sūtījuma piegādes pakalpojumu apmaksāšanas summu no pārdevēja līdz klientam. Nauda tiks atgriezta 7 darba dienu laikā no atgrieztās pakas saņemšanas brīža. Nauda tiks atgriezta ar pārskaitījumu uz klienta  norādīto kontu.

6. Gadījumā, ja līgums tiek lauzts pakas piegādes izmaksas no Klienta līdz  pārdevējam netiks atmaksāta. Tikai preces kopā ar pirkuma apliecinājumu varētu tikt  atgrieztas.

§ 6 Privātu datu aizsardzība

 

1.Reģistrējoties Online veikalā Klients piekrīt, ka viņa  personas dati (vārds, uzvārds, adrese, e-pasta adrese, tālruņa numurs) tiek apstrādāti, kas ir vajadzīgs psūtījuma veikšanai Online veikalā.

2.Klientu personas datu nosūtīšana ir brīvprātīga, tomēr piekrišanas trūkums liedz personas datu izmantošanu, lai piereģistrētos un veiktu klienta pasūtījumu Online veikalā.

3. Ja Klients ir devis papildu piekrišanu, reģistrācijas formā izvēloties papildu laukus, Klienta personas dati ,  iepriekš 1. punktā minētais, tiks apstrādāti, lai informētu klientu par jaunajiem produktiem, pakalpojumiem un reklāmām, kuras piedāvā Online veikals.

4.  Pasūtīšanas Puse ir atbildīga par jebkuriem  nepareizi sniegtajiem  personas datiem.

5.Personas dati tiek aizsargāti saskaņā ar 2

1.Reģistrējoties Online veikalā Klients piekrīt, ka viņa  viņa personas dati (vārds, uzvārds, adrese, e-pasta adrese, tālruņa numurs) tiek apstrādāti, kas ir vajadzīgs psūtījuma veikšanai Online veikalā.

2.Klientu personas datu nosūtīšana ir brīvprātīga, tomēr piekrišanas trūkums liedz personas datu izmantošanu, lai piereģistrētos un veiktu klienta pasūtījumu Online veikalā.

3. Ja Klients ir devis papildu piekrišanu, reģistrācijas formā izvēloties papildu laukus, Klienta personas dati ,  iepriekš 1. punktā minētais, tiks apstrādāti, lai informētu klientu par jaunajiem produktiem, pakalpojumiem un reklāmām, kuras piedāvā Online Store

4.  Pasūtīšanas Puse ir atbildīga par jebkuriem  nepareizi sniegtajiem  personas datiem

5.Personas dati tiek aizsargāti saskaņā ar "Likumu par personas datu aizsardzību", tādā veidā, lai trešās personas nevarētu tiem piekļūt.

6. Saskaņā ar to, kas bija minēts  iepriekšējā  aktā, Klientiem ir tiesības piekļūt saviem personas datiem interneta veikalā, veikt labojumus, dzēst tos.

 § 7 Nobeiguma noteikumi

Visi produktu nosaukumi, kas izvietoti tiešsaistes veikala tīmekļa vietnē tiek izmantoti  identifikācijas nolūkos un var būt aizsargāti un rezervēti, pamatojoties uz noteikumiem par rūpnieciskā īpašuma tiesību aktu.